Outsourcing magazynowy k. Warszawy

Nasze usługi to również profesjonalny i zautomatyzowany outsourcing magazynowy. Magazyn prowadzony przez firmę zewnętrzną to wygodny i uzasadniony ekonomicznie pomysł. Wybierając naszą obsługę logistyczną, pozbawimy Cię problemów związanych zarówno ze składowaniem produktów, jak i przyjmowaniem Twoich dostaw oraz pakowaniem i wysyłką przyjętych zamówień. Co więcej, zajmiemy się również realizacją zwrotów towaru. Dzięki współpracy z naszymi specjalistami zlikwidujesz koszty stałe, a to przez możliwość rozliczania się za przyjęte dostawy, spakowane paczki itp. To rozwiązanie szczególnie polecamy sklepom specjalizującym się w sprzedaży towaru z branży sezonowych. Nasz magazyn znajduje się 18 km na zachód od granic Warszawy, do współpracy serdecznie zapraszamy osoby z całego kraju.

Dlaczego outsourcing magazynowy jest dla Ciebie?

Outsourcing magazynowy jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i średnich sklepów internetowych. Usługi logistyki kontraktowej zapewniają wsparcie dla sklepów, które np. nie mają własnego magazynu, ich magazyn jest zbyt mały lub nie zatrudniają wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Pomoc naszej firmy jest także przydatna w przypadku, gdy ilość zamówień przewyższa możliwości danego sklepu internetowego. Przykładowo brakuje czasu na takie czynności jak pakowanie paczek i ich wysyłka.


Odpowiednio przemyślana logistyka zapewnia także korzyści w postaci rozwoju własnego biznesu. Masz czas na wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów i bieżące śledzenie potrzeb rynkowych. Outsourcing, czyli korzystanie z naszego magazynu, to najłatwiejszy sposób, aby podnieść konkurencyjność swojego sklepu online. Dbanie o ciągłe poszerzanie zakresu własnej działalności przyczynia się do zachowania mocnej pozycji na rynku. Pozwala także realizować cele zmierzające do jak najlepszego wypromowania własnego biznesu.

Bezpieczeństwo związane z magazynowaniem produktów

Firmy, które oferują usługi logistyczne, muszą zagwarantować, że towar, który został im powierzony, nie zostanie zagubiony, a cały proces obsługi magazynowej sklepu internetowego jest w pełni bezpieczny. Po przyjęciu towaru do magazynu ważne jest jego odpowiednie zabezpieczenie przed ewentualnymi uszkodzeniami. Zobowiązujemy się zadbać o odpowiednie składowanie towaru. Ważne jest właściwe przechowywanie poprzez umieszczenie na odpowiednio zabezpieczonych paletach, półkach czy wieszakach magazynu.


Istotne jest także zapewnienie możliwie jak najlepszej powierzchni magazynowej, dostosowanej do wymogów sklepu internetowego, który dostarczył towar na magazyn. Sprawę znacznie ułatwia wykorzystanie nowoczesnych technologii. Dzięki monitoringowi z odczytem kamer na żywo można kontrolować warunki, w jakich są składowane produkty. Pracę ułatwiają specjalnie skonstruowane maszyny i wózki. Umożliwiają one sprawne przemieszczanie się i precyzyjne rozkładanie produktów w magazynie przez pracowników.