O NAS

FLEXLS

o nas

KOMPLESKOWE
Usługi Logistyczne

Specjalizujemy się w
Procesach e-Commerce

Firma Flexible Logistics Services to połączenie doświadczenia menadżerów, praktyków rynku, współpracujących z małymi firmami, a za razem największymi europejskimi korporacjami.

obsluga e commerce fulfilment flex ls

20 lat Doświadczenia
w Branży Logistycznej

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w logistyce w jednej z największych polskich korporacji świadczącej usługi logistyki materiałów wsparcia sprzedaży, zaowocowało stworzeniem nowatorskiej firmy Flexible Logistics Services. Poprzez wdrażanie projektów o budżetach od kilku do kilkunastu milionów złotych dla różnych, jednak zawsze wymagających klientów, nauczyliśmy się rozumieć ich potrzeby i dostarczać rozwiązania szyte na miarę, idealnie dopasowane do ich modelu biznesowego. 

Jasny Cel

Celem nadrzędnym działalności firmy Flexible Logistics Services Sp. z o.o. jest spełnianie oczekiwań oraz wymagań obecnych jak również przyszłych klientów. Dbając o najwyższy standard świadczonych usług już w 2015 roku zdecydowaliśmy się na wdrożenie i uzyskanie certyfikatu jakości Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Każdy etap świadczonych usług dla naszych klientów wykonywany jest zgodnie z normami Systemu Zarzadzania Jakością ISO 9001:2015.

magazynowanie dla sklepow ecommerce

Doświadczony Zespół

Projektowaliśmy, wdrażaliśmy i realizowaliśmy projekty logistyczno - informatyczne dla małych, średnich oraz dużych firm z różnych sektorów w tym farmaceutycznym, fmcg, kosmetycznym, czy też tytoniowym.

Przede wszystkim: Zadowoleni Klienci

Opierając swoje założenia na długoletniej współpracy, wykonujemy nasze obowiązki na najwyższym możliwym poziomie, a to przynosi tylko jedno: Zadowolnych Klientów.