INTEGRACJA Z SKLEPAMI INTERNETOWYMI

Automatyzacja zamówień

integracja z sklepami internetowymi

flexls system integracje

Sklep Internetowy Integracje

Integracje związane z prowadzeniem sklepów internetowych pozwalają usprawnić sprzedaż oferowanych produktów i zautomatyzować działania podejmowane podczas kompletacji zamówień. Dzięki współpracy z firmami zapewniającymi wsparcie z zakresu integracji związanej z prowadzeniem sprzedaży możesz zyskać wiele korzyści i usprawnić funkcjonowanie swojego sklepu – czyli to na czym zależy nam w FLEX LS: automatyzacji procesów w obsłudze fulfilmentu dla e-commerce.

Wzrost znaczenia sklepu internetowego w XXI wieku

Zakupy dokonywane w sieci są niezwykle popularne. Sklepy, które do tej pory nastawione były tylko na sprzedaż stacjonarną, aktualnie oferują swoje produkty również jako sklep internetowy.

W sklepie internetowym oferta proponowanych produktów dla klienta i stany magazynowe są na bieżąco aktualizowane i dostosowane do potrzeb rynkowych.

Sprawnie działający sklep internetowy to podstawa do rozwoju przedsiębiorstwa

Sklep internetowy to prowadzenie sprzedaży towarów i usług w sieci. Niezwykle ważne jest, aby oferta, którą proponuje sklep internetowy dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. Istotna jest integracja sklepu internetowego, aby był on łatwy w obsłudze, dlatego też aktualizacja bazy produktów z naszym magazynem odbywa się na bieżąco i automatycznie.

Sklep internetowy to dziś jeden z najbardziej popularnych pomysłów na biznes

Sklep internetowy powinien posiadać ciekawą stronę internetową. Informacje o oferowanych produktach powinny zawierać jak najwięcej danych takich jak ceny czy opisy zdjęcia. Ważne jest również przyporządkowanie produktów do kategorii, by możliwie jak najbardziej ułatwić zakupy klientom. Istotna jest także integracja sklepu internetowego poprzez program zapewniający różne opcje płatności i wybór dostawcy, a także zawierający możliwości promocyjne, takie jak system rabatowy, konta premium w sklepie czy program lojalnościowy.

Umiejętne zarządzanie sklepem internetowym razem z FLEX LS

W dzisiejszych czasach prowadzenie sklepu internetowego opiera się na najnowocześniejszych systemach informatycznych. Integracja sklepu poprzez nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego to skuteczne wsparcie umożliwiające automatyzację procesów sprzedaży sklepów .

Poprzez integrację możesz kierować sklepem z jednego miejsca. Bieżąca aktualizacja naszych zasobów w integracji z operatorem logistycznym, którego głównym zadaniem jest logistyka sklepów internetowych – pozwala nam skrócić termin oczekiwania, co powoduje szybszą dostawę do Klienta z sklepu oraz większą satysfakcję z otrzymanego zamówienia. Dodatkowo właściwe integracje pozwalają na redukcję kosztów naszych Klientów w FLEX LS, a co za tym idzie na mniejsze koszty magazynowania.

Integracja sklepu internetowego z Magazynem w FLEX LS

Integracja sklepów internetowych z naszym magazynem polega automatycznym pobieraniu zamówień z danych sklepów i ich kompletacji. Integracja sklepu internetowego z magazynem obsługującym pozwala nam na stworzenie niezależnego hermetycznego środowiska usprawniające realizację zamówień internetowych. I tak oferujemy następujące integrację z głównymi dostawcami sklepów e-commerce.

Integracje z sklepami internetowymi:

 • AtomStore
 • BaseLinker
 • BigCommerce
 • IdoSell (dawniej IAI-Shop)
 • Magento
 • Magento 2
 • Presta Shop
 • Shopify
 • Shoper
 • Shoplo
 • Shopware
 • Sky-shop
 • WooCommerce (WordPress)

Statusy zamówień są na bieżąco aktualizowane, a tym samym zamówienia są kompletowane i wysyłane przy pomocy kurierów. Dzięki współpracy operatora logistycznego FLEX LS z właścicielami sklepów internetowych integracja procesów logistycznych zachodzących w sklepie staje się łatwiejsza i pozwala na redukcję czasu potrzebnego do obsługi e-commerce, a nawet ich kosztów w porównaniu do własnego magazynu.

Jakie dane są potrzebne do integracji z operatorem ?

Dzięki integracji magazynu z sklepami możesz zyskać wiele korzyści. Sklepy posiadają oferty produktowe w postaci pliku xml lub csv, który daje możliwość masowego importu bazy zawierającej produkty w formie pliku z informacjami potrzebnymi do dokonania zakupów w sklepie. Informacje od sklepu udostępniane w pliku xml lub csv to:

 • nazwy produktów
 • ceny
 • opisy
 • zdjęcia
 • stany magazynowe.

W celu uzyskania dostępu do plików sklepów i importu bazy produktowej z sklepu, koniecznym jest posiadanie przez operatora logistyki dla e-commerce właściwych systemów umożliwiających automatyczne pobranie oferty.

I takie rozwiązania: integracje z sklepami internetowymi oferujemy w FLEX LS dla swoich Klientów!

 

Sklep internetowy połączony z magazynu FLEX LS

Poprzez współpracę z FLEX LS oferującym nowoczesną obsługę logistyczną dla sklepów internetowych,

Integracja z nami pozwalają na:

 1. Sprawną wymianę danych
 2. Synchronizację stanów magazynowych
 3. Automatyczne fakturowanie

Dzięki właściwej integracji, Ty odpowiadasz za działania promocyjne natomiast magazynowanie i wysyłka produktów spoczywa w rękach FLEX LS.

Dzięki integracji z naszym magazynem, integracja sklepu internetowego jest pełniejsza, a proces logistyczny pakowania zamówień online jest o wiele szybszy, ale przede wszystkim: jest zautomatyzowany. To jest główny powód, dlaczego zalecamy naszą integrację.

Właściwa Integracja sklepu to podstawa to rozwoju przedsiębiorstwa

Rozwijaj swój sklep internetowy razem z FLEX LS!

Jesteśmy firmą, która rozumie potrzeby każdego Klienta. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania dopasowane do wymagań i zapotrzebowania rynku. Dbamy o najwyższy standard podejmowanych działań i zapewniamy zwiększenie konkurencyjności oferty proponowanej przez Twój sklep internetowy.

Współpraca z FLEX LS to gwarancja rozwoju Twojego biznesu!

Zapraszamy do kontaktu!

Nowoczesny system wms

Oferujemy naszym Klientom pełną integrację z systemem WMS w celu zwiększenia wydajności.

Wysoka Jakość Obsługi

Nasi Klienci otrzymują pełne wsparcie z naszej strony już od początku podpisania umowy.

Komisjonowanie

Dla naszych Klientów wykonujemy kompletację, czyli proces zbierania zamówień na towary i usługi zgodnie z zamówieniami Klientów końcowych.

Magazynowanie towarów

Nasz magazyn to obiekt klasy A, czyli właściwe miejsce magazynowania towarów oraz wykonywania dodatkowych usług typu co-packing.