INTEGRACJA Z FIRMAMI KURIERSKIMI

Lepiej wysyłać zamówienia szybciej

integracja z firmami kurierskimi

flexls kurier integracje

Integracja z firmami kurierskimi stanowi jeden z najistotniejszych mechanizmów e-commerce.

Poprzez współpracę z firmami kurierskimi integracja wszystkich działań realizowanych przez sklep internetowy pozwala w znaczącym stopniu usprawnić proces wysyłki zamówień internetowych składanych przez klientów.

Sprawne działanie sklepu internetowego to gwarancja satysfakcji każdego klienta składającego zamówienia online.

Wysyłka zamówień internetowych do Klientów

W dzisiejszych czasach wysyłka zamówień internetowych składanych przez klientów stanowi istotny element pracy każdego sklepu internetowego. Dlatego też tak ważne jest bieżące reagowanie na potrzeby klientów i dostosowywanie usług swojego sklepu internetowego do zmieniających się wymagań i oczekiwań tak silnie konkurencyjnego rynku e-commerce.

Istotne jest wsłuchiwanie się w informacje związane z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi zmierzającymi do jak najlepszego funkcjonowania sklepu internetowego i przyczyniającymi się do zwiększenia sprzedaży oferowanych produktów.

Obsługa klienta sklepu internetowego

Obecnie niezwykle istotne jest dostarczenie klientowi sklepu internetowego możliwości jak najszerszego wyboru sposobu dostawy zamówienia. Każdy klient powinien mieć do wyboru kilka rodzajów wysyłki, które między sobą różnią się ceną i czasem realizacji złożonego zamówienia.

Na rynku dostępne są takie możliwości dostawy jak przesyłki kurierskie, przesyłki pocztowe oraz paczkomaty. Możliwość korzystania z przesyłek kurierskich jest obecnie jedną na najczęściej wybieranych opcji dostawy.

Kurierzy dbają o bezzwłoczne dostarczenie każdej paczki, a także dostosowują swoje usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Znaczenie firm kurierskich

W czasach tak silnie rozwiniętego rynku e-commerce dla wielu z nas wygoda i łatwość dokonywania zakupów w sieci jest bardzo ważna. Dzięki możliwości wyboru rodzaju dostawy przesyłki przy składaniu zamówienia online możemy decydować o sposobie dostarczenia, który w danym momencie jest dla nas najwygodniejszy.

Na rynku funkcjonuje szereg firm kurierskich, które w ramach swoich usług zapewniają sprawne realizowanie każdego zamówienia internetowego. To od klienta sklepu internetowego zależy czy zdecyduje się na dostawę przesyłki prosto do domu czy wybierze możliwość odbioru zamówionej paczki z paczkomatu InPost lub Poczty Polskiej.

W dzisiejszych czasach firmy kurierskie dokładają wszelkich starań, aby usługi przez nich świadczone były dopasowane do potrzeb i wymagań każdego klienta online. Obecnie na rynku mamy szereg firm kurierskich takich jak: DPD, UPS, DHL, GLS czy paczkomaty InPost, które dbają o sprawną realizację wysyłek do klienta. Kurierzy dokładają wszelkich starań, by dostawa przesyłek do każdego klienta była zawsze na czas i zgodna z oczekiwaniami.

Integracje sklepu internetowego z firmami kurierskimi

Integracja daje możliwość bieżącej wymiany danych, co przekłada się na wzrost efektywności działań sklepu internetowego.

Wysyłka paczek to istotny etap pracy każdego sklepu internetowego. Dzięki integracji z kurierami Twój sklep otrzymuje możliwość automatyzacji procesu wysyłki zamówienia, co znacząco usprawnia prowadzenie sprzedaży w Twoim sklepie internetowym.

Kurierzy dbają o sprawne i bezpieczne dostarczenie każdej paczki pod wskazany adres i w wyznaczonym terminie.

Zakres usług kurierskich

Firmy świadczące usługi kurierskie dokładają wszelkich starań, aby proces związany z dostawą paczek był możliwie jak najsprawniejszy i jak najłatwiejszy zarówno dla sklepu internetowego, jak i dla klienta końcowego.

Dzięki integracji z systemami firmy kurierskiej sklepy internetowe otrzymują możliwość obsługi wysyłek, generowania paczek i wystawiania listu przewozowego w swoim sklepie, bez konieczności ręcznego tworzenia paczek w panelu firmy kurierskiej.

Lepiej wysyłać zamówienia szybciej!

Kurier w sklepie internetowym to najchętniej wybierana forma dostawy zakupów dokonywanych przez Internet. Oferowanie przez sklepy internetowe możliwości wysyłki paczek za pośrednictwem kuriera stanowi istotny aspekt związany z finalizacją zakupów przez klienta.

Dzięki integracji z kurierami, paczkomatami InPost czy Pocztą Polską Twój sklep internetowy zyskuje możliwość sprawniejszego zarządzania przesyłkami poprzez:

 • tworzenie przesyłek bezpośrednio w panelu sklepu internetowego
 • generowanie i drukowanie etykiety kurierskiej zawierającej takie informacje, jak: nadawca, dane odbiorcy, numer przesyłki oraz kod kreskowy umożliwiający śledzenie przesyłki
 • dodanie własnej umowy kurierskiej do panelu sklepu internetowego
 • sprawność doręczenia przez kuriera paczki do klienta

Wsparcie FLEX LS dotyczące integracji z dostawcami usług kurierskich

Nasza firma FLEX LS posiada integracje z najpopularniejszymi firmami kurierskimi, dzięki którym Twój sklep internetowy ma możliwość zwiększenia sprzedaży wysyłkowej oraz w znaczącym stopniu wzmocnić swoją pozycję na rynku e-commerce.

Umożliwiamy integrację Twojego sklepu internetowego z największymi dostawcami usług kurierskich, takimi jak:

 • DHL
 • DPD
 • InPost
 • GLS
 • Poczta Polska
 • Orlen Paczka
 • Raben
 • Geis Global Logistics
 • PEKAES
 • OneKurier

Dzięki integracji z kurierem proces związany z wysyłką paczek do klientów online jest łatwiejszy i przyczynia się do sprawnej realizacji każdego zamówienia internetowego.

Dzięki współpracy z firmami kurierskimi integracja Twojego sklepu jest skuteczna!

Poprzez integrację z firmami kurierskimi Twój sklep otrzymuje wsparcie techniczne związane z wysyłką każdego zamówienia internetowego, a także narzędzie przekazujące niezbędne informacje i umożliwiające automatyczną wymianę danych dotyczących realizowanej przesyłki.

Dzięki integracji sklepu internetowego z firmami kurierskimi zyskujesz możliwość zwiększenia sprzedaży swoich produktów, a także w znaczącym stopniu usprawniasz mechanizmy związane z prowadzeniem sklepu internetowego.

Poprzez współpracę z kurierami masz szansę wzmocnić pozycję swojego sklepu internetowego na rynku, a także sprawić, że klienci, którzy już raz zdecydowali się na zakupy w Twoim sklepie internetowym zrobią to ponownie.

Integracja z firmami kurierskimi to oszczędność czasu i pieniędzy dla Twojego sklepu internetowego, a także możliwość zwiększenia sprzedaży wysyłkowej oferowanych produktów.

Współpracuj razem z FLEX LS i rozwijaj swój sklep internetowy!

Poprzez współpracę z FLEX LS Twój sklep internetowy zyskuje szerokie wsparcie dotyczące sprzedaży wysyłkowej. Dzięki integracji sklepu internetowego z dostawcami usług kurierskich w łatwy sposób możesz usprawnić proces wysyłki zamówień internetowych do klienta, a także w znaczącym stopniu podnieść znaczenie i jakość usług świadczonych w Twoim sklepie internetowym.

Podejmowanie wspólnych działań razem z FLEX LS przyczynia się do zwiększenia sprzedaży w Twoim sklepie internetowym. Zapewniamy szerokie wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia internetowego.

Współpraca z FLEX LS to gwarancja sukcesu i satysfakcji każdego Klienta Twojego sklepu internetowego.

 

Zapraszamy do kontaktu!